RESTORAN / CAFE OTOMASYON (HORECA) / TAKE A WAY

06 Mayıs 2020

        Erpos Bilişim, Sektörel olarak birçok faaliyet konusunun yanı sıra yeme içme sektörü olan Horeca sektöründe de işletmeniz için Birçok profesyonel çözümü sizlere sunmaya devam ediyor.

Bu çözümler arasında yer alan, Özellikle yeme-içme sektöründe ki Hızlı satış, Adisyon, Paket servis, ve Stok ve Maliyet çözümleri, Depo Yönetimi, Karlılık Analizleri, Ön Muhasebe çözümleri vb. birçok komplike hizmetleri tek çatı altında yönetebilen Erpos Bilişim olarak bu hizmetleri sizlere sunarken güvenilir çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Adisyon Yönetimi,

Masa da hizmet sağlayan işletmeler için geliştirilmiş olan uygulamamız, Hızlı ve pratik kullanımı ve isteğe özel masa dizaynı yapılabilmesi sayesinde siz değerli müşterilerimize pratik şekilde kolaylıklar sağlamaktadır. Sade ve şık kullanımı sayesinde Garsonun siparişi girmesinin hemen arkasından ilgili sipariş yazıcısından ürünün çıkmasını sağlayarak işletmenin yönetiminde operasyonel olarak büyük kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda El terminali üzerinden de yapılabilen sipariş yönetimi gerekli bütün ihtiyacı karşılayabilmektedir.

 

Hızlı Satış / Self- Servis

Satış hareketinin hızlı olduğu sektörlerde, hızlı satış yönetimi vazgeçilmez bir satış şekli olarak günümüzde yer yetmiştir.

Barkodlu ürünlerinde satılabildiği, İşletmenin hızını daha da artırabilecek esnek ve sade tasarımı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Paket Servis

Birçok işletmenin önemli bir satış kanalı haline getirdiği paket servis yazılımı;

Müşteri takibi yapabilmekle birlikte arayan numaraları Caller İd (arayan kimliği) ile kayıt ederek, işletmenin büyümesinde önemli rolü olmaktadır.

Yemeksepeti, Getir, Trendyol gibi birçok satış kanallarına entegre olabilen paket servis yazılımımız, anlık olarak. Paketçi takibi de yapılabilmekle beraber işletmenin yükünü yeterince hafifleterek, karlılığa yönlendirmektedir.

 

Maliyet, Kar-Zarar, reçete

İşletmenizin gelir-Gider dengesini sağlamak için oluşturduğumuz bu sistemde;

Fatura girişi yapılabilir, Firmalara yapılan ödemeler takip edilebilir, Depo yönetimi sağlanabilir, Anlık olarak 300’ün üzerinde alınabilen raporlama sayesinde işletmenin aylık kâr zarar tablosunu detaylı şekilde görebileceği, reçete maliyetlerinin düzenlenip kontrol edilebileceği bu sistem Otel, Restoran, Cafe, Self Servis gibi satış yapan siz değerli müşterilerimize bu komplike hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

 

Test

Form Gönderimi

Tamam

Sizi Arayalım

05413197050