ERPOS RESTORAN OTOMASYONU

06 Mayıs 2020

Erpos Restoran otomasyon sistemleri, yeme-içme sektöründeki  işletmelerinin operasyonlarını daha verimli ve etkin bir şekilde yönetip analiz olmalarına  yardımcı olan teknolojik çözümlerdir.

 Bu sistemler, sipariş alma, ödeme işlemleri, envanter yönetimi, rezervasyon takibi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi birçok farklı alanı kapsamaktadır. restoran otomasyon sistemlerinin sağlayabileceği faydalardan bazıları :

  1. Sipariş Yönetimi: Erpos Restoran otomasyon sistemleri, müşterilerin siparişlerini dijital ve elektronik olarak almayı ve mutfak ile iletişim kurmayı sağlamaktadır. Bu sayede siparişleriniz daha hızlı ve hatasız bir şekilde mutfak ekibine iletilmektedir.
  2. Ödeme İşlemleri: Müşterilerinize ödeme yapma konusunda çeşitli seçenekler sunarak ödeme işlemlerini kolaylaştırır. Nakit, kredi kartı ve diğer yöntemlerle ödeme almayı mümkün kılabilmektedir.

3.Envanter Yönetimi: Erpos Restoran Otomasyon sistemleri, işletmenin  stok durumunu takip etmeyi kolaylaştırmakla kalmaz , hangi malzemelerin ne zaman sipariş edilmesi gerektiği, stok bilgisi, depo sayım bilgisi gibi envanter yönetimini optimize etmektedir.

  1. Rezervasyon Takibi Müşterilerin restoran rezervasyonlarını kolayca yapmalarını ve restoranın rezervasyon durumunu takip etmelerini sağlar.
  2. Müşteri İlişkileri Yönetimi: Erpos Restoran Otomasyon sistemleri, müşteri bilgilerini , daha önceki siparişlerini ve tercihlerini kaydederek daha kişiselleştirilmiş hizmet sunmayı mümkün kılar.
  3. Raporlama ve Analiz: İşletmenin performansını izlemek için 300’ün üzerinde veri analizi ve raporlama sağlayarak işletme sahiplerine daha iyi kararlar alma imkanı sunar.
  4. Personel Yönetimi: İşletmenizde çalışan personellerin  saatlerini takip etmek, ücret hesaplamalarını yapmak ve personel yönetimini kolaylaştırmak için kullanılabilen basit arayüzü olan yönetim şeklidir.
  5. Müşteri Sıra Takibi: Özellikle Self Servis restoranları için müşteri sıralarını takip etmeyi ve hızlı bir şekilde hizmet sağlamayı sağlar.

Erpos Restoran otomasyon sistemleri, işletmelerin verimliliğini artırmakla kalmaz , hataları azaltıp, müşteri memnuniyetini daha üst seviyeye getirebilir  ve genel olarak işletme yönetimini daha etkili halde analiz edilir .

 Fakat restoran otomasyon sistemleri farklı özelliklere sahip olabilir, bu nedenle işletmenizin ihtiyaçlarına ve büyüklüğüne uygun olanı çözümleri seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Sizi Arayalım

05413197050